Detektor CNG zemního plynu a LPG propan-butanu, svítiplynu ST401

 
Akce Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Autonomní detektor plynu LPG a CNG s vestavěnou sirénou. Autonomní plynový detektor detekuje hořlavé plyny jako jsou NG - zemní plyn a LPG - propan butan a v případě překročení limitu spustí ALARM sirénu a rozsvítí se LED kontrolka.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 15 000 Kč
Ušetříte 14 486 Kč (–97 %)
Cena 425 Kč bez DPH
514 Kč
Kód produktu DS ST 401
Značka Balentes
Kategorie Detektory, čidla
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 
Napájení 230V AC
Výkon 5W
Stupeň krytí IP20
Použití vnitřní
Výkon sirény 85dB

 

Detekce nebezpečných a hořlavých plynů CNG a LPG, plošné pokrytí cca 45m2, detekuje LPG od 0,1 až 0,5%, zemní plyn 0,1 až 0,3%, displej pro zobrazení měřené hodnoty, signalizuje překročení koncentrace 10% LEL (LEL - dolní mez výbušnosti plynu). Montáž detektoru se provádí dle typu hlídaného plynu ( např. propan-butan -detektor instaluje co nejníže a u zemního plynu se instaluje co nejvýše).

Pokud nemáte nainstalovaný spolehlivý detektor úniku plynu v objektu, kde máte plynové vytápění a nebo plynový ohřev vody - HAZARDUJETE SE ŽIVOTEM SVÝM I SVÝCH BLÍZKÝCH ! Snad každý týden slyšíme o výbuchu plynu v domácnostech, vyhořelých domech díky unikajícímu plynu nebo o udušených osobách. Tomu všemu se dá zabránit istalací správného a kvalitního detektoru, který vás včas upozorní na překročení hlídaného limitu koncetrace plynu a vy můžete rychle reagovat například vyvětráním, zapnutím ventilace apod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.