Chytrý, inteligentní, vodotěsný, bluetooth náramek Brigmton - Maskáč

 
Akce Novinka Efekt lupa
  • 1 z 13
 
  • Konstrukce Brigmton B-SPORT 14-N se příliš nemění, najdeme minimální vzhled, z nichž pouze upozorňuje na přítomnost OLED displeje monochromatický 0,69 palce se které nám ukazují údaje o naší fyzické aktivitě, stejně jako o čase a dalších podrobnostech souvisejících s přístrojem.
  • Je důležité zdůraznit, že náramek má certifikaci IP67 , což znamená, že je vodotěsný a vhodný pro plavání s ním, protože zahrnuje režim plavání .
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 2 699 Kč
Ušetříte 1 600 Kč (–59 %)
Cena 908 Kč bez DPH
1 099 Kč
Značka Brigmton
Kategorie Chytré hodinky a Náramky
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Brigmton je španělská značka, která se postupně diverzifikuje své výrobky, mají vlastní smartphony, chytré hodinky, a dokonce i inteligentní tablet jako Brigmton BTPC-910QC-B .

V poslední době se společnost rozhodla se vydat do oblasti kvantizerem pásem s vydáním BRIGMTON B-SPORT 14-N, sportovní náramek s OLED displejem , snímač tepové frekvence, Bluetooth 4.0, odolností vůči vodě a mnoho dalších funkcí, který mimochodem přichází do nejrůznějších barev pro všechny chutě.

Design, konstrukce a obrazovka modelu Brigmton B-SPORT 14-N

Konstrukce Brigmton B-SPORT 14-N se příliš nemění, najdeme minimální vzhled, z nichž pouze upozorňuje na přítomnost OLED displeje monochromatický 0,69 palce se které nám ukazují údaje o naší fyzické aktivitě, stejně jako o čase a dalších podrobnostech souvisejících s přístrojem.

Je důležité zdůraznit, že náramek má certifikaci IP67 , což znamená, že je vodotěsný a vhodný pro plavání s ním, protože zahrnuje režim plavání .

 Na zadní části těla najdete optický snímač tepové frekvence a tři magnetické kolíky pro nabíjení přístroje.

Tento sportovní náramek je k dispozici v následujících modelech, jejichž jediným rozdílem je barva: Brigmton B-SPORT 14-N (Černá), Brigmton B-SPORT 14-B (bílá), Brigmton B-SPORT 14-L (Leopard), Brigmton B-SPORT 14-A (modrá), B-SPORT Brigmton 14-M (Růžová), Brigmton B-SPORT 14-C (Maskovací).

Brigmton B-SPORT 14-N Barvy a modely

Brigmton B-SPORT 14-N: Funkce a funkce

Tento inteligentní náramek nepřestává fungovat, protože nabízí snímač tepové frekvence ( měřič tepové frekvence ) a krokoměr a všechny funkce, které jsou k němu vlastní, jako je záznam o fyzické aktivitě , ujetá vzdálenost , spálené kalorie atd. Jednou z největších atrakcí je nepochybně plavecký režim , který zobrazuje čas, údery a kalorie během cvičení.

Jak se dalo očekávat, tento náramek má připojení Bluetooth 4.0 pro synchronizaci s smartphonu a dát nám přístup k více funkcí, především na vzdálené oznámení a oznámení příchozích hovorů , ale je také typické aplikace , která nám umožňuje , aby představit náš pokrok a statistiky (vyžaduje alespoň Android 4.3 nebo iOS).

Mezi další funkce lze uvést typické vibrační výstrahy a automatické nastavení osvětlení obrazovky . To znamená, že od 00:00 do 6:00 hodin zůstane obrazovka odpojena, aby se zabránilo nepohodlí během období spánku.

Máme zde baterii 150mAh , což nám dává trvání až 3 dnů s nepřetržitým používáním a vyžaduje pouze 1 hodinu k úplnému nabití.

Technické specifikace:

BRIGMTON B-SPORT 14-N
Hmotnost 30 gramů
Barvy / modely

Brigmtone B-SPORT 14-N (černá)

Brigmton B-SPORT 14-B (bílá)

Brigmtone B-SPORT 14-L (Leopard)

Brigmton B-SPORT 14-A (modrá)

Brigmtone B-SPORT 14-M (růžová)

Brigmton B-SPORT 14-C (Kamufláž)

Pásové materiály TPU
Ochrana IP IP67 (odolný proti vodě)
Vyměnitelný popruh Ano
Obrazovka OLED 0,69 palce
Připojení Bluetooth 4.0
Baterie 150mAh (trvá až 5 dní)
Kompatibilita Android 4.3 nebo vyšší, iOS 7.0 nebo vyšší
Senzory Snímač srdeční frekvence

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.